“Замістя” трималося більше години, але все ж під кінець матчу “Манжосівка” дотисла господарів

У неділю, 2 вересня, відбувся 16 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. На стадіоні “Автодром” зустрічалися місцева команда ФК “Замістя”, в гості до якої завітав ФК “Манжосівка”. Сама гра обіцяла бути цікавою, адже обидві команди зібрали оптимальні склади.
Власне гра розпочалася і господарі поля відразу заволоділи ініціативою, і вже на початку гри мали чудові нагоди відкривати рахунок, але голкіпер “Манжосівки” Олексій Тимошенко без особливих труднощів справився з ударами. А вже ближче до середини першого тайму ініціативу перехватили гості. Реальні нагоди відкривати рахунок мав В’ячеслав Давиденко, який виконував штрафний удар і м’яч в кількох сантиметрах розминувся із стійкою воріт, а Андрій Лисенко, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, не зумів його переграти. За нульового рахунку команди відправилися на перерву. У перерві гості виконали декілька замін, випустивши на поле свіжих гравців – Олега Леня та Станіслава Яценка, які змінили ветеранів команди – Романа Ліпньова та Олега Шульгу.
З початком другої сорокап’ятихвилинки команда гостей відразу пішла в наступ. Свою нагоду змарнував Андрій Лисенко, який знову не зумів переграти голкіпера. Та все ж таки в середині ігрового тайму гостям вдалося відкрити рахунок. М’ячем-красенем відзначився Олег Лень. Доки господарі оговтувалися від пропущеного м’яча, “Манжосівка” подвоїла свою перевагу. Дмитро Доценко прорвався крізь захист та влучно пробив у дальній кут воріт і зробив рахунок 0:2. Третього м’яча з передачі Олега Леня на дальню стійку забив Олександр Бабак, який відзначився черговим своїм м’ячем у чемпіонаті. А під кінець гри дальнім ударом із-за меж штрафного майданчика В’ячеслав Давиденко встановив остаточний рахунок на табло – 0:4. Досить непроста перемога для гостей та три залікові очки до своєї скарбнички.
Післяматчевий коментар:
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка”):
– Рівна гра була практично десь до 75-ї хвилини, а потім за 15 хвилин “Замістя” отримало чотири голи. Після першого пропущеного голу господарі уже практично зупинилися, майже всі наші наступні проходи закінчувалися голами. А так взагалі гра була чудова, напружена, тримала інтригу дуже довго. Уболівальників приїхало на гру багато, навіть від інших команд. Бачив Малу Дівицю, хотіли напевно порадіти втраті очок “Манжосівкою”, адже 75-та хвилини, а рахунок 0:0, але довелося їх засмутити, хай вибачають. Хочу ще відмітити, що всі команди на нас дуже добре збираються, на інші команди не так, часто бувають проблеми зі складом, а ось на “Манжосівку” збирають найкращі склади.
– Що стало ключовим і переломним моментом у грі?
– Переломним був гол. Я б не сказав, що вся справа була в замінах. Заміни у нас були рівноцінні, травму у першому таймі отримав Рома Ліпньов, тому замінили, а ще травмувався Симоненко, якого теж замінили. Вийшов Лень і Яценко. Гра була до голу. Ми наприкінці гри можемо додати, у нас є чим, і це неодноразовово ми демонстрували у попередніх матчах, коли програвали по ходу зустрічей.
Що стосується суддівства, то претензій у нас немає, думаю, що і в господарів теж. На грі був присутній і голова КДК, напевно спостерігав і за арбітражем. Всі ж говорять, що “Манжосівку” судді витягують, я не одного разу чув такі розмови.
– Так, підтверджую, сам чув подібне…
– Не довіряєте цим арбітрам, ставте інших, ми ж не проти.
– До речі, а хто працював арбітром на цьому матчі?

– Хантіль, якого Удайці та інші обзивали не зовсім гарними словами.
– У наступній грі проти Линовиці команді напевно не допоможуть ветерани. Який настрій у зв’язку з цим?
– Настрій на гру завжди у нас бойовий, налаштовані на три очки, а як буде по грі – будемо бачити. Я чув ніби і Линовиця збирає всіх найкращих, новозаявлених.
– Хочуть дати бій “Манжосівці”.
– Так, хочуть, і це звичайно радує. Якби тільки так збиралися не лише на нас.
А повертаючись до гри проти “Замістя”, хочу похвалити господарів, що так зібралися і дали бій. Якби можливо не опустили рано руки, то могли б програти і більш пристойно або навіть поборотися і за нічию, на гол-два вони можливо і награли, але вийшло уже як вийшло. Хай тільки збираються так і на інші команди, а не лише на нас. Ми ось будемо грати без ветеранів, але нічого, не скаржимося на це, і будемо виходити на гру, і будемо грати на перемогу. А ще окрема подяка нашим уболівальникам, які ходять на наші матчі, завжди нас підтримують. Це дуже приємно і за це ми їм дуже вдячні!
Олександр Олександрович Ведмідський (керівник ФК “Замістя”):
– Гру з “Манжосівкою” почали активно, навіть перший тайм виглядали трохи краще, атакували, було кілька хороших моментів забити гол, але не щастило. До 82-ї хвилини рахунок був 0:0… Прикро програвати матч за 10 хвилин. Може і я помилився, що вчасно не провів заміни, не освіжив гру. Фізично підсіли в кінці, хоча і забитий гол нас надломив, але ми намагалися відігратися після пропущеного голу, але м’яч вперто не хотів залітати! Хочу подякувати всій своїй команді за те, що боролися до кінця. Ви кращі, хлопці! З команди суперника хочу виділити Олександра Бабака, просто красава! Команді суперника успіхів у подальших іграх. Ще хочу виділити суддю Сергія Хантіля, відсудив на вищому рівні. Подяка йому від усієї нашої команди!

Репортаж із Замістя прес-секретаря ФК “Манжосівка” Руслана Білого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *