Завдяки четвертій поспіль перемозі ”Штурм-Прилуки-ГарантБуд” впритул наблизився до третього ”Удаю”

У святий день яблучного Спасу ”червоні бики” чекали до себе в гості ладанський ”Авангард”. Маючи в активі три останні сухі перемоги, ”Штурм”, можливо, набирає обертів щоби здобути одне з трьох місць верхівки турнірної таблиці. Натомість ”Авангард” рухається дещо невпевнено, але теж не пасе задніх і завдання ладанчан посісти місце не нижче третього, як і минулого року. До речі, гості були достатньо поруч від технічної поразки через запізнення на гру, врятувались за п’ять хвилин.

ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця). Фото Тараса Парубця

Перші хвилини гри були за господарями поля. ”Авангард” отримав м’яча до сітки воріт вже на 2-й хвилині. Дмитро Коровай, відгукнувшись на пас капітана, успішно використав вихід віч на віч. Можливо гості не встигли оговтатися від далекої дороги, тому пропустили першими. Згодом чудовим ударом головою з подачі кутового у воротах дмитрівчан поставив автограф Іван Нічик. Гра вирівнялася і градус атак ”Штурму” дещо знизився. Гості руйнували задуми господарів і проводили свої небезпечні контратаки. Особливо аткивними були Кондратенко та Нічик. Неодноразово брали гру під свій контроль та створювали небезпечні моменти. ”Штурм” зміг вирватися вперед зусиллями юного Михайла Плюща, котрий замкнув навіс на дальній стійці воріт. Втретє ладанському голкіперу довелося виймати м’яча із сітки воріт від Богдана Лазаренка. Четвертий м’яч під завісу першої половини зустрічі потужним пострілом із близької відстані забив Євген Кукса.
У другому таймі команди обмінялися лише по одному голу. Автором як першого, так і останнього, п’ятого, в даному матчі став Дмитро Коровай.

Дмитро Коровай пробиває по воротах “Авангарду”. Фото Тараса Парубця

М’яч летить у ворота ладанців, а Дмитро Коровай оформлює персональний дубль у матчі. Фото Тараса Парубця

А ладанці відквитали ще один м’яч. Використали невдалий винос м’яча. Ігор Кондратенко відзначився, скоротивши відставання в рахунку. Решту півгодини колективи провели насухо, ніби змовившись.
Четверта поспіль перемога ”Штурму” і цього туру не дала піднятися команді Лозового на щабель вище, але укріпила дмитрівців на четвертій сходинці. Минулорічний бронзовий призер з Ладану зменшує свої шанси на отримання хоч якогось комплекту нагород.
Післяматчевий коментар:
Михайло Плющ (гравець ФК ”Штурм-Прилуки-ГарантБуд”):
Дуже задоволений грою. Ми були набагато сильніші. В Ладані теж мали перемагати, натомість, ледве відігралися. Суперник демонструє чудову гру і відповідає званню бронзового призера минулого року. Перший тайм ми провели краще, ніж другий. У другому було багато замін, адже переможець був вирішений, тому більшість хлопців мали шанси проявити себе.

Більше фото голів – тут

Репортаж із Дмитрівки помічника прес-секретаря ФК ”Штурм-Прилуки-ГарантБуд” Тараса Парубця

Протокольні дані:
с. Дмитрівка, “Арена-Штурм”
ФК “Штурм-Прилуки-Гарантбуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Авангард” (Ладан)  5:2
Арбітр : Ясеновський Д. (6,0)
Голи : 2′ Коровай Д. (1:0), 12′ Нічік І. (1:1), 27′ Плющ М. (2:1), 40′ Кукса Є. (3:1), 45′ Лазаренко Б. (4:1), 59′ Кондратенко І. (4:2), 61′ Коровай Д. (5:2)
Попередження : 90′ Незгодюк С.
Склади команд:
“Штурм”: Кубрак В., Парубець Т., Буренко І. (до 80′), Голець М. (до 60′), Бойко В. (до 80′), Кукса Є. (до 45′), Лазаренко Б. (до 45′), Коровай Д., Коломоєць С., Климчук Ю. (до 60′), Плющ М. (до 70′)
Заміни: Матлаш О. (з 45′), Микитченко В. (з 45′), Глущенко А. (з 60′), Дудник Д. (з 60′), Шеметун С. (з 70)’, Пилипенко М. (з 80′), Незгодюк С. (з 80′)
Запасні: Сушко Р., Сушко Б., Деревянко Р.
“Авангард”: Попов П., Коновалов О., Козаченко Д., Попов Д., Квач А. (до 45′), Нічік І., Арестов А., Гончаров С., Мовчан М., Кондратенко І., Падалка Д.
Заміни: Власенко О. (з 45′)
Кращий гравець : Нічік Іван (ФК “Авангард”), Климчук Юрій (ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд”)