Сайт святкує свою першу річницю!

Сьогодні, 9 червня, сайт “Прилуччина спортивна” святкує свою першу річницю. За цей рік сайт став трішки більш відомим у спортивних колах Прилуччини та за її межами. Приємно, що сайт переглядають жителі Чернігівщини, України і навіть із-за кордону. І це при тому, що сайт виходить виключно українською мовою. Якщо поглянути на карту відвідувань, то це досить широка географія. Так, частина українських відвідувачів користуються VPN, але також відомі реальні користувачі, які знаходяться за кордоном, постійно проживають або працюють там і переглядають сайт, деякі з них пишуть, дякують, радять, навіть пропонують матеріальну допомогу. За що висловлюю щиру подяку, хоча ні разу не скористався матеріальною пропозицією. Що також дуже приємно відмітити, що відвідувачами сайту є багато представниць прекрасної статі. І звичайно здебільшого це люди молодого віку, впевнені користувачі інтернету.

Місцеположення відвідувачів сайту

Стать відвідувачів сайту

Вік відвідувачів сайту

Хочеться зробити щось корисне і цікаве для жителів рідного краю. Тому і з’явився рік тому цей сайт. Задумів вистачає, але так як ресурс не професійний, а суто любительський, то часу і можливостей для того, щоб втілити усе задумане, на жаль, обмаль. Формат сайту – висвітлення спортивного життя Прилук і району. Звичайно здебільшого це футбольна тематика, висвітлення спорту №1 у світі і в нашій рідній Прилуччині. Але так як з’являється багато відвідувачів з нашої області і як показує досвід – це здебільшого футбольна аудиторія, яка шукає інформацію про обласний футбол, то відходячи дещо від формату, не хочеться залишати осторонь і їхні інтереси, навіть незважаючи на те, що Прилуччина, на жаль, не представлена цього року в обласних змаганнях. Тому розуміючи, що є певний дефіцит з оперативною інформацією про результати футбольного чемпіонату області і доводиться шукати цю інформацію і ділитися нею на сторінках “Прилуччини спортивної”.
Висловлюю величезну людську вдячність всім тим, хто допомагає з висвітленням спортивної інформації. Особливо Прилуцькій районній федерації футболу в особі її керівника Юрія Олександровича Лозового, керівникам усіх футбольних клубів Прилуччини, а також прес-секретарям і гравцям футбольних клубів. Разом, вважаю, ми робимо наш чемпіонат цікавішим і популярнішим! І звичайно ж велика подяка за допомогу тренерам, гравцям, активістам футбольних команд чемпіонату області з висвітленням обласних змагань. Дуже приємно, що люди йдуть на контакт в любий час доби, часто доводиться працювати у вечірній і нічний час, і навіть тоді люди на контакті, дають коментарі, надають іншу корисну інформацію, якою намагаємося ділитися з Вами. Уже зараз інколи на обласних просторах інтернету можна побачити, що інформацію із сайту використовують інші інтернет-ресурси. Звертаюся в черговий раз до всіх відвідувачів сайту і спортивних активістів із закликом – давайте разом створювати цікаві і корисні публікації, тільки усі разом ми справжня сила! Друзі, не забувайте ставити лайки, робити репости статей, залишати свої коментарі на сайті чи на нашій сторінці в соціальній мережі facebook. Цим Ви підтримуєте сайт, завдяки Вашому лайку наші матеріали побачать інші інтернет-користувачі, цим лайком Ви подякуєте всім тим, хто працював над матеріалом для Вас, неотримуючи жодної матеріальної винагороди (сподіваюся, що можливо і це колись виправимо). Зрештою кількість лайків, репостів – це показник того, що недаремно цей сайт існує. А існує він тільки для Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *