Звернення

Друзі, із великим запізненням публікую окремі матеріали, оскільки просто бракує вільного часу для їх підготовки. Черги із бажаючих допомогти у цій справі поки непомітно. Можливо це будуть одні з останніх моїх робіт у цьому році і загалом останні тижні роботи сайту і цієї сторінки… Ініціатива на місцях пішла на спад, дистанційно працювати дуже важко, особливо на фоні відсутності вільного часу.
Ряд наступних публікацій можливо будуть уже і не актуальними, але з поваги до людей, які відправляють свої матеріали, я просто не маю морального права їх проігнорувати. Цей футбольний сезон планую довести до закінчення за допомогою тих одиниць активістів, які ще надсилають свої роботи.
Можливо я взяв на себе непосильний тягар, але хотів продемонструвати, що можна із змагань районного масштабу, більше це стосується звичайно футболу, робити цікавий інформаційний продукт, який до того ж буде чесним та об’єктивним. Не всім припала до душі об’єктивна інформація. Що ж, кожен має право на свою думку. Хоча стандарти правди не мають залежати від регіональної прив’язки інформаційного ресурсу.
Чи вийшов у мене цікавий інформаційний продукт, чи ні – інше питання, не мені вирішувати, але починаючи цю справу, я сподівався зустріти більше небайдужих та ініціативних людей. Продовжувати вести сайт та сторінку, що будуть наповнені суто сухою статистикою рахунків матчів, я не хочу, а для наповнення цікавою інформацією – потрібно більше вільного часу і допомога спортивних активістів. На жаль, всього цього зараз замало, а справлятися одному дуже важко, тому і складається така ситуація…
Дякую всім за розуміння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *