Календар ігор Регіонального турніру на призи А.К.Мірошниченка та В.В.Нестеренка

Календар ігор Вищої ліги 
м.Прилуки 2018 рік

1 коло

 1 тур – 7 квітня (субота)
12:00   ФК “Прилуки» – «Ветеран» Прилуки   7:3
13:00   МФК «Сокіл» – НГВУ Прилуки   9:6
14:00   «В.А.Т.-Прилуки» – ФК «Орхідея»   7:2

 2 тур – 15 квітня (неділя)
10:00   МФК «Сокіл» – «В.А.Т.-Прилуки»   7:5
11:00   ФК «Орхідея» – «Ветеран» Прилуки   2:5
12:00   ФК “Прилуки» – НГВУ Прилуки   8:4

 3 тур – 21 квітня (субота)
10:00  ФК «Орхідея» – МФК «Сокіл»   2:4
11:00   «Ветеран» Прилуки – НГВУ Прилуки   2:6
                 22 квітня (неділя)
12:00   «В.А.Т.-Прилуки» – ФК “Прилуки»   4:12

4 тур – 29 квітня (неділя)
10:00   «Ветеран» Прилуки – МФК «Сокіл» 
11:00   НГВУ Прилуки – «В.А.Т.-Прилуки»
12:00   ФК «Орхідея» – ФК “Прилуки»      

 5 тур – 5 травня (субота)
10:00   НГВУ Прилуки – ФК «Орхідея» 
11:00   «Ветеран» Прилуки – «В.А.Т.-Прилуки»
12:00   ФК «Прилуки»  – МФК «Сокіл» 

Календар ігор Першої ліги
м.Прилуки 2018 рік

1 коло

1 тур – 6 квітня (п’ятниця)
18:00   «Агроколедж» – ФК «Штурм»   2:0
7 квітня (субота)

10:00   «Педколедж» – «Титан» Івківці   2:2
11:00   ФК «Удай» – ФК «Факел»   3:12
«Агро-Кім» – вихідний

2 тур – 13 квітня (п’ятниця)
18:00   «Агроколедж» – «Титан» Івківці   2:2
14 квітня (субота)
10:00   «Агро-Кім» – ФК «Факел»  1:3
11:00   ФК «Удай» – ФК «Штурм»  1:3
«Педколедж» – вихідний

3 тур – 20 квітня (п’ятниця)
16:00   «Педколедж» – ФК «Штурм»    6:4
17:00   ФК «Удай» – «Агроколедж»   0:13
22 квітня (неділя)
11:00   «Агро-Кім» – «Титан» Івківці   2:9
«Факел» – вихідний

4 тур – 27 квітня (п’ятниця)
17:00   «Педколедж» – «Агроколедж»
28 квітня (субота)
10:00   ФК «Удай» – «Агро-Кім»
11:00   ФК «Факел» – «Титан» Івківці
ФК «Штурм» – вихідний

5 тур – 04.05.(п’ятниця)
17:00   «Агроколедж» – ФК «Факел»
06 травня (неділя)
10:00   «Педколедж» – ФК «Удай»
11:00   ФК «Штурм» – «Агро-Кім»
«Титан» Івківці – вихідний

6 тур – 11 травня (п’ятниця)
18:00   «Агроколедж» – «Агро-Кім» 
12 травня (субота)
10:00   ФК «Штурм » – «Титан» Івківці  
11:00   «Педколедж» – ФК«Факел»
ФК «Удай» – вихідний

7 тур – 20 травня (неділя)
10:00   «Педколедж» – «Агро-Кім»
11:00   ФК «Штурм» – ФК «Факел»
12:00   «Титан» Івківці – ФК «Удай» 
«Агроколедж» – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *