Календар ігор Регіонального турніру на призи А.К.Мірошниченка та В.В.Нестеренка

Календар ігор Вищої ліги 
м.Прилуки 2018 рік

1 коло

 1 тур – 7 квітня (субота)
12:00   ФК “Прилуки» – «Ветеран» Прилуки   7:3
13:00   МФК «Сокіл» – НГВУ Прилуки   9:6
14:00   «В.А.Т.-Прилуки» – ФК «Орхідея»   7:2

 2 тур – 15 квітня (неділя)
10:00   МФК «Сокіл» – «В.А.Т.-Прилуки»   7:5
11:00   ФК «Орхідея» – «Ветеран» Прилуки   2:5
12:00   ФК “Прилуки» – НГВУ Прилуки   8:4

 3 тур – 21 квітня (субота)
10:00  ФК «Орхідея» – МФК «Сокіл»   2:4
11:00   «Ветеран» Прилуки – НГВУ Прилуки   2:6
22 квітня (неділя)
12:00   «В.А.Т.-Прилуки» – ФК “Прилуки»   4:12

4 тур – 29 квітня (неділя)
10:00   «Ветеран» Прилуки – МФК «Сокіл»    2:10
11:00   НГВУ Прилуки – «В.А.Т.-Прилуки»   4:7
12:00   ФК «Орхідея» – ФК “Прилуки»      3:7

 5 тур – 5 травня (субота)
11:00   «Ветеран» Прилуки – «В.А.Т.-Прилуки»   4:2
6 травня (неділя)
10:00   НГВУ Прилуки – ФК «Орхідея»   +:-
12:00   ФК «Прилуки»  – МФК «Сокіл»   4:3

2 коло

 6 тур – 20 травня (неділя)
10:00   ФК «Орхідея» – В.А.Т.-Прилуки   5:4
11:00   НГВУ Прилуки – МФК «Сокіл»   6:4
12:00   «Ветеран» Прилуки – ФК «Прилуки» 6:10

7 тур – 26 травня (субота)
10:00   МФК «Сокіл» – В.А.Т.-Прилуки   7:3
11:00   ФК «Орхідея» – «Ветеран» Прилуки   1:4
27 травня (неділя)
12:00   ФК «Прилуки» – НГВУ Прилуки   7:2

8 тур – 03 червня (неділя) 
10:00   «Ветеран» Прилуки – НГВУ Прилуки   2:5
11:00   ФК «Орхідея» – МФК «Сокіл»   4:8
12:00   В.А.Т.-Прилуки – ФК «Прилуки»   4:14

9 тур – 09 червня (субота)
10:00   «Ветеран» Прилуки – МФК «Сокіл»   6:5
11:00   НГВУ Прилуки – В.А.Т.-Прилуки   9:4
10 червня (неділя) 
12:00   ФК «Орхідея» – ФК «Прилуки»   3:13

10 тур – 17 червня (неділя) 
10:00   НГВУ Прилуки – ФК «Орхідея»   4:2
11:00   «Ветеран» Прилуки – В.А.Т.-Прилуки   5:8
12:00   ФК «Прилуки»  – МФК «Сокіл»   5:5

Календар ігор Першої ліги
м.Прилуки 2018 рік

1 коло

1 тур – 6 квітня (п’ятниця)
18:00   «Агроколедж» – ФК «Штурм»   2:0
7 квітня (субота)

10:00   «Педколедж» – «Титан» Івківці   2:2
11:00   ФК «Удай» – ФК «Факел»   3:12
«Агро-Кім» – вихідний

2 тур – 13 квітня (п’ятниця)
18:00   «Агроколедж» – «Титан» Івківці   2:2
14 квітня (субота)
10:00   «Агро-Кім» – ФК «Факел»  1:3
11:00   ФК «Удай» – ФК «Штурм»  1:3
«Педколедж» – вихідний

3 тур – 20 квітня (п’ятниця)
16:00   «Педколедж» – ФК «Штурм»    6:4
17:00   ФК «Удай» – «Агроколедж»   0:13
22 квітня (неділя)
11:00   «Агро-Кім» – «Титан» Івківці   2:9
ФК «Факел» – вихідний

4 тур – 27 квітня (п’ятниця)
17:00   «Педколедж» – «Агроколедж»   2:5
28 квітня (субота)
10:00   ФК «Удай» – «Агро-Кім»   2:6
11:00   ФК «Факел» – «Титан» Івківці   1:11
ФК «Штурм» – вихідний

5 тур – 04 травня (п’ятниця)
17:00   «Агроколедж» – ФК «Факел»   7:5
05 травня (субота)

10:00   «Педколедж» – ФК «Удай»   +:-
06 травня (неділя)
11:00   ФК «Штурм» – «Агро-Кім»   -:+
«Титан» Івківці – вихідний

6 тур – 11 травня (п’ятниця)
18:00   «Агроколедж» – «Агро-Кім»   10:2
12 травня (субота)
10:00   ФК «Штурм » – «Титан» Івківці   2:6
11:00   «Педколедж» – ФК«Факел»   13:2
ФК «Удай» – вихідний

7 тур – 20 травня (неділя)
10:00   «Педколедж» – «Агро-Кім»   6:1
11:00   ФК «Штурм» – ФК «Факел»   1:8
12:00   «Титан» Івківці – ФК «Удай»   +:-
«Агроколедж» – вихідний

2 коло

8 тур – 18 травня (п’ятниця) 
18:00   Агроколедж – ФК «Штурм»   13:2
19 травня (субота) 
10:00   Педколедж – «Титан» Івківці   1:3
11:00   ФК «Удай» – ФК «Факел»   6:4
«Агро-Кім» – вихідний

9 тур – 27 травня  (неділя)
10:00   «Агро-Кім» – ФК «Факел»   4:4
11:00   ФК «Удай» – ФК «Штурм»   10:3
Педколедж – вихідний
01 червня (п’ятниця)
18:00   Агроколедж – «Титан» Івківці   2:2

10 тур – 01 червня (п’ятниця) 
17:00.   ФК «Удай» – Агроколедж   1:9
02 червня  (субота)  
10:00    Педколедж – ФК «Штурм»   +:-
11:00   «Агро-Кім» – «Титан» Івківці   2:7
ФК «Факел» – вихідний

11 тур – 08 червня (п’ятниця)
17:00   Педколедж – Агроколедж   2:3
18:00   ФК «Удай» – «Агро-Кім»   2:6
19:00   ФК «Факел» – «Титан» Івківці   3:13
ФК «Штурм» – вихідний

12 тур – 09 червня  (субота) 
12:00   Агроколедж – ФК «Факел»   +:-
10 червня (неділя)
10:00   ФК «Штурм» – «Агро-Кім»   -:+
11:00   Педколедж – ФК «Удай»   16:1
«Титан» Івківці – вихідний

13 тур – 15 червня (п’ятниця)
17:00   Педколедж – ФК«Факел»   +:-
18:00   Агроколедж – «Агро-Кім»   4:2
19:00   ФК «Штурм» – «Титан» Івківці   -:+
ФК «Удай» – вихідний

14 тур – 16 червня  (субота) 
10:00   Педколедж – «Агро-Кім»   9:4
11:00   ФК «Штурм» – ФК «Факел»   -:-
12:00   «Титан» Івківці – ФК «Удай»   12:3
Агроколедж – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *