Календар ігор Регіонального турніру пам’яті В.В.Нестеренка на призи А.К.Мірошниченка та О.Кутового 2019

Календар ігор Вищої ліги 
м.Прилуки 2019 рік

1 коло

1 тур – 31 березня (неділя)
10:00   НГВУ Прилуки – ФК «Титан» Івківці   2:4
11:00   УБР Прилуки – ФК «Орхідея»   6:5
12:00   ФК “Прилуки» – «3ігмар» Прилуки   4:1
«Пожмашина» Ладан – вихідний

2 тур – 6 квітня (субота)
10:00   «Зігмар» Прилуки – НГВУ Прилуки   8:4
11:00   ФК «Титан» Івківці – «Пожмашина»   26:1
             7 квітня (неділя)
12:00   ФК “Прилуки» – ФК «Орхідея»   10:1
УБР Прилуки– вихідний

3 тур – 14 квітня (неділя)
10:00   ФК «Орхідея» – НГВУ Прилуки   4:3
11:00   «Зігмар» Прилуки – ФК «Титан» Івківці   5:2
12:00   УБР Прилуки – ФК “Прилуки»   3:8

4 тур – 20 квітня (субота)
10:00   ФК «Орхідея» – ФК «Титан» Івківці   3:2
11:00   УБР Прилуки – «Зігмар» Прилуки   4:5
             21 квітня (неділя)
12:00   НГВУ Прилуки – ФК “Прилуки»   2:6

5 тур – 27 квітня (субота)
10:00   НГВУ Прилуки – УБР Прилуки   3:4
11:00   «Зігмар» Прилуки – ФК «Орхідея»   6:4
13:00   ФК «Прилуки»  – ФК «Титан» Івківці   13:5

6 тур – 4 травня (субота)
11:00   УБР Прилуки – ФК «Титан» Івківці   8:1

2 коло

7 тур – 19 травня (неділя)
10:00   НГВУ Прилуки – УБР Прилуки   4:3
11:00   «Зігмар» Прилуки – ФК «Орхідея»   8:11
13:00   ФК «Прилуки»  – ФК «Титан» Івківці   12:4
 

8 тур – 24 травня (п’ятниця)
18:00   «Зігмар» Прилуки – НГВУ Прилуки   5:4
               25 травня (субота)
11:00   ФК «Титан» Івківці – УБР Прилуки   0:4
              26 травня (неділя)
12:00   ФК “Прилуки» – ФК «Орхідея»   7:4

9 тур – 31 травня (п’ятниця)
18:00   «Зігмар» Прилуки – ФК «Титан» Івківці   5:1
2 червня (неділя)
10:00   ФК «Орхідея» – НГВУ Прилуки   4:2
12:00   УБР Прилуки – ФК “Прилуки»   4:6

10 тур – 07 червня (п’ятниця)
13:00   ФК «Орхідея» – ФК «Титан» Івківці   7:4
14:00   УБР Прилуки – «Зігмар» Прилуки   3:9
15:00   НГВУ Прилуки  – ФК “Прилуки»   4:8

11 тур – 16 червня (неділя)
13:00   УБР Прилуки – ФК «Орхідея»   3:1
14:00   НГВУ Прилуки – ФК «Титан» Івківці   3:2
15:00   ФК “Прилуки» – «3ігмар» Прилуки   12:5

Календар ігор Першої ліги
м.Прилуки 2019 рік

1 коло

1 тур – 30 березня (субота)
10:00   «Педколедж» – «Агро-Кім»   3:3
11:00   «Європа» – «Ветеран-2»   9:3
12:00   ДЮСШ – «Агроколедж»   2:5
ФК «Аякс» – вихідний

2 тур – 6 квітня (субота)
12:00   «Європа» – ФК «Аякс»   5:1

              7 квітня (неділя)
10:00   «Агро-Кім» – ДЮСШ   7:0
11:00  «Педколедж» – «Агроколедж»   2:6
«Ветеран-2» – вихідний

3 тур – 13 квітня (субота)
10:00   «Педколедж» – ДЮСШ   5:7
11:00   «Ветеран-2» – ФК «Аякс»  2:5
12:00   «Агро-Кім» – «Агроколедж»   4:3
«Європа» – вихідний

4 тур – 21 квітня (неділя)
10:00   ФК «Аякс» – «Агроколедж»   3:6
11:00   «Педколедж» – «Ветеран-2»   6:3
12:00   «Європа» – «Агро-Кім»   2:6
ДЮСШ – вихідний

5 тур –26 квітня (п’ятниця)
16:30   «Педколедж» – «Європа»   3:5
17:30   ФК «Аякс» – ДЮСШ   3:5
             26 квітня (субота)
12:00   «Агро-Кім» – «Ветеран-2»   8:2
«Агроколедж» – вихідний

6 тур – 3 травня (п’ятниця)
17:00   ДЮСШ  – «Європа»   3:3
             4 травня (субота)
10:00   «Агро-Кім» – ФК «Аякс»   14:1
12:00   «Агроколедж» – «Ветеран-2»   7:2
Педколедж» – вихідний

7 тур – 11 травня (субота)
17:00   «Ветеран-2» – ДЮСШ   2:5
18:00   «Європа» – «Агроколедж»   3:7
             12 травня (неділя)
10:00   «Педколедж» – ФК «Аякс»   3:3
«Агро-Кім»– вихідний

2 коло

8 тур – 18 травня (субота)
10:00   «Педколедж» – ФК «Аякс»   13:1
11:00   «Ветеран-2» – ДЮСШ   7:5
12:00   «Європа» – «Агроколедж»   1:5
«Агро-Кім»– вихідний

9 тур – 24 травня (п’ятниця)
17:00   ДЮСШ  – «Європа»   2:7
             26 травня (неділя)
10:00   «Агро-Кім» – ФК «Аякс»   13:2
11:00   «Агроколедж» – «Ветеран-2»   0:3
«Педколедж» – вихідний

10 тур – 1 червня (субота)
11:00   «Педколедж» – «Європа»   4:4
12:00   «Агро-Кім» – «Ветеран-2»    4:0
               2 червня (неділя)
11:00   ФК «Аякс» – ДЮСШ   2:9
«Агроколедж» – вихідний

11 тур – 8 червня (субота)
10:00   «Агро-Кім» – ДЮСШ   7:2
11:00   «Європа» – ФК «Аякс»   2:2
12:00   «Педколедж» – «Агроколедж»   4:11
«Ветеран-2» – вихідний

12 тур – 9 червня (неділя)
10:00   «Європа» – «Агро-Кім»   1:4
11:00   «Педколедж» – «Ветеран-2»   2:0
12:00   ФК «Аякс» – «Агроколедж»   4:10
ДЮСШ – вихідний

13 тур – 15 червня (субота)
10:00   «Педколедж» – «Агро-Кім»   2:9
11:00   «Європа» – «Ветеран-2»   2:2
12:00   ДЮСШ – «Агроколедж»   5:5
ФК «Аякс» – вихідний

14 тур – 16 червня (неділя)
10:00   «Педколедж» – ДЮСШ   4:14
11:00   «Ветеран-2» – ФК «Аякс»   6:4
12:00   «Агро-Кім» – «Агроколедж»   4:6
«Європа» – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *