“Козаки ПКП” дарують святковий і переможний настрій на Новорічні свята

Доки всі жителі Прилуцького краю готувалися до зустрічі Нового 2018 року, міні-футбольний клуб “Козаки ПКП” відповідально готувався до останнього матчу 2017  року. 30 грудня у матчі 7-го туру нашим землякам згідно календаря змагань довелося зустрічатися у Гребінці проти сусіда по турнірному положенню, міні-футбольної “Сазонівки” з однойменного населеного пункту.
Козаки вирішили надовго не відкладати справу із забитими м’ячами і ще в першому таймі двічі засмутили голкіпера сазонівців. Щоправда, останні ще до перерви одного м’яча відквитали, але на більше їх не вистачило, тож на відпочинок команди пішли за рахунку 2:1 на користь прилучан.

Момент гри “Козаки ПКП” – “Сазонівка”. Фото зі сторінки РЧМФ у соцмережі

Друга половина гри розпочалася за подібним сценарієм до першої. Знову козаки двічі поспіль змушують розпочинати опонентів із центру поля. Сазонівці у свою чергу відповідають теж забитим м’ячем – 4:2. Що ж, прилучанам певно сподобався подібний сценарій гри, і вони знову забили двічі, а от опоненту часу на відповідь уже не залишили, тож перемога із загальним рахунком 6:2, яка дозволила нашим землякам обійти “Сазонівку” в турнірній таблиці і піднятися на дві сходинки – із десятого на восьме місце. 2017 рік закінчено на мажорній ноті, тепер можна і святкувати…

Перед початком матчу проти “України”. Фото зі сторінки РЧМФ у соцмережі

Уже за тиждень, а саме 6 січня, на міні-футбольний клуб “Козаки ПКП” у матчі 8-го туру чекав черговий опонент – овсюківська “Україна”. Зустріч із відвертим аутсайдером змагань могла ще до початку матчу розслабити наших земляків. Можливо певною мірою так і сталося, тому що на початку першої половини гри прилучанам довелося відігруватися, що вони зрештою успішно і зробили, засвітивши на табло дві двійки. Після рахунку 2:2 нашу команду було уже не спинити. Ще чотири поспіль м’ячі влетіло у ворота “України”, після чого козаки знову дозволили на мить зрадіти овсюківцям, але все ж останнє слово залишили за собою, поставивши жирну крапку у цьому матчі – 7:3. Після успіху “Козаки ПКП” закріпилися на восьмій сходинці турнірної таблиці, відстань до шостого місця становить лише 1 очко.

Дев’ятий тур, що відбувся 13-го січня наша команда згідно календаря пропускала. А ось на матч 10-го туру, що відбувся минулих вихідних, “Козаки ПКП” на зустріч проти місцевого “Аяксу” не поїхали. За словами організаторів “Козаки не можуть грати повним складом. Гра перенесена. З датою не вирішили”.

А поки що турнірна таблиця після 10 турів виглядає наступним чином:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *