“Козаки ПКП” не дограли гру проти “Колосу”

МФК “Козаки ПКП” продовжує змагатися у відкритому регіональному чемпіонаті з міні-футболу, що проходить у сусідній Гребінці. Після двох стартових поразок, про які ми писали, команда у третій грі нарешті здобула перемогу. З рахунком 3:1 наші земляки перемогли “Локо” з Гребінки. Ця перемога дозволила команді піднятися на 6-те місце в турнірній таблиці.

У наступному четвертому турі, на жаль, козаки знову зазнали поразки. Цього разу від команди “Новооржицьке” з рахунком 9:10, після чого “Козаки ПКП” вкотре опустилися вниз щаблями турнірної таблиці, зупинившись на 9-му місці.

У п’ятому турі суперником команди “Козаки ПКП” була “Чайка” з Вишневого. Наші земляки дуже потужно розпочали цю гру і вже в середині першого тайму перемагали опонента з рахунком 4:0. Щоправда ще у першому таймі “Чайка” один м’яч відквитала і на перерву команди пішли за рахунку 4:1.
На початку другого тайму прилучани повернули собі перевагу у чотири м’ячі – 5:1, але протягом наступних шести хвилин пропустили тричі і рахунок став 5:4. Проходить хвилин шість і прилучани забивають шостого м’яча – 6:4. Здалося, що наші земляки все-таки перемогу не віддадуть, але протягом наступних двох хвилин “Козаки ПКП” пропустили двічі і рахунок зрівнявся, а в останні кілька хвилин матчу супернику ще двічі вдалося відзначитися у воротах прилучан, тож перемогу з рахунком 8:6 святкувала “Чайка”. Прилучани після 5-го туру залишилися на 9-му місці в турнірній таблиці.

“Козаки ПКП” (Прилуки) – “Чайка” (Вишневе). Фото зі сторінки РЧМФ у соцмережі

23 грудня о 17:00 у матчі шостого туру на прилуцьких козаків очікувала зустріч із лідером чемпіонату – “Колосом” із Лазірок. Власне кажучи, зустріч тривала тільки перший тайм, після закінчення якого з рахунком 5:1 перемагав “Колос”, а у перерві матчу відбулася бійка за участю представників команд.

І ось учора відбулося засідання комісії КДК. З її результатами і пропонуємо ознайомитися:
“24 грудня в СК «Локомотив» відбулося засідання комісії КДК, щодо бійки між представниками команд «Колос» та «Козаки ПКП», яка відбулася в суботу 23 грудня, на матчі вищої ліги РЧМФ 17-18. До уваги бралися свідчення представників РЧМФ та відео матчу, яке було знято в 1 таймі гри «Колос» – «Козаки ПКП». Дослідивши відео матчу, комісією не було знайдено фактів агресивної поведінки обох команд. Обидві команди вели себе коректно по відношенню один до одного. Всі зіткнення на полі, падіння, зароблені фоли та інші ситуації, вели за собою вибачення від обох команд, тиснули руки та грали далі (матч 1 тайму «Колос» – «Козаки ПКП» буде 25 грудня в спільноті РЧМФ). Це звичайна поведінка на полі вищої ліги, яка спостерігається на всіх матчах. Єдиною такою агресивною поведінкою, було зафіксовано ненормативну лексику від вболівальників «Колос», які викрикували в бік «Козаки ПКП» негативні слова, погрожували команді та ображали, що провокувало на відповідну відповідь у бік вболівальників. Також бралися до уваги свідчення представників РЧМФ, за якими було визначено винуватців бійки між таймами та прийняли відповідні санкції за неспортивну поведінку представників команди «Колос».
КДК вирішило та постановило:
1) Президента команди «Колос» Даніелян Г. Р. – дискваліфікувати з «РЧМФ 17-18» та кубку району до кінця сезону.
2) Адміністратора команди «Колос» Савєльєв В. – дискваліфікувати з «РЧМФ 17-18» та кубку району до кінця сезону.
3) Штраф на керівництво команди «Колос» в розмірі 2000 гривень.
4) КДК рекомендує команді «Козаки ПКП» дограти гру з командою «Колос», де транспортні затрати на поїздку до м. Гребінка будуть за рахунок штрафу, який буде внесений командою «Колос».

Ось такі емоції вирують на матчах регіонального чемпіонату з міні-футболу, що проходить у Гребінці. Сподіваємося, що цей випадок буде виключенням із правил і учасники змагань надалі будуть дуже добре контролювати свої емоції.