Турнірна таблиця Регіонального турніру з міні-футболу пам’яті В.Нестеренка

Вища ліга

МКомандаІВНПМО
1ФК “Прилуки” 330027-119
2МФК “Сокіл”330020-139
3НГВУ Прилуки 310216-193
4"В.А.Т.-Прилуки"310216-213
5“Ветеран” (Прилуки)310210-153
6ФК “Орхідея” (Прилуки)30036-160

Бомбардири 

МГравецьКомандаЗабито
1Яременко АндрійНГВУ Прилуки8
2Лень ОлегФК "Прилуки"6
2Симоненко ЄвгенійМФК "Сокіл"6
4Стрекозов Андрій"В.А.Т.-Прилуки"5
5Даниленко ВолодимирМФК "Сокіл" (Прилуки)4
6Арутюнян ГенадійНГВУ Прилуки3
6Левченко ОлегМФК "Сокіл" (Прилуки)3
6Нагорний Віталій"Ветеран" (Прилуки)3
6Поліщук Денис"В.А.Т.-Прилуки"3
10Бабак ОлександрФК "Прилуки"2
10Давиденко ВячеславФК "Прилуки"2
10Даценко Дмитро"Ветеран" (Прилуки)2
10Дівотченко СтаніславМФК "Сокіл" (Прилуки)2
10Ліпньов РоманФК "Прилуки"2
10Лук'янчіков ВладиславМФК "Сокіл" (Прилуки)2
10Мірошніченко СергійФК "Прилуки"2
10Мотузка Олександр"Ветеран" (Прилуки)2
10Седньов Євген"Ветеран" (Прилуки)2
10Тютюнник ПавлоНГВУ Прилуки2
20Білобородько ЄвгенМФК "Сокіл" (Прилуки)1
20Гавура ОлександрМФК "Сокіл" (Прилуки)1
20Гаркавий АнатолійФК "Орхідея" (Прилуки)1
20Гончаренко АнтонФК "Орхідея" (Прилуки)1
20Дідківський МаксимФК "Орхідея" (Прилуки)1
20Журавльов ОлександрНГВУ Прилуки1
20Загребельний Дмитро"В.А.Т.-Прилуки"1
20Золотарьов Валерій"Ветеран" (Прилуки)1
20Іляшенко ВіталійФК "Прилуки"1
20Корсун ОлександрМФК "Сокіл" (Прилуки)1
20Кот Микола"В.А.Т.-Прилуки"1
20Лисенко Андрій"В.А.Т.-Прилуки"1
20Маценко АндрійНГВУ Прилуки1
20Перепелиця ЮрійФК "Орхідея" (Прилуки)1
20Сидорко МихайлоФК "Орхідея" (Прилуки)1
20Сколобивець Володимир"В.А.Т.-Прилуки"1
20Харченко МаксимНГВУ Прилуки1
20Яременко АндрійФК "Орхідея" (Прилуки)1

Перша ліга

МКомандаІВНПМО
1“Агроколедж” (Прилуки)321017-27
2ФК “Факел” (Прилуки)220015-46
3“Титан” (Івківці)312013-65
4“Педколедж” (Прилуки)21108-64
5ФК “Штурм” (Дмитрівка)31027-93
6“Агро-Кім”20023-120
7ФК “Удай” (Прилуки)30034-280

Бомбардири 

МГравецьКомандаЗабито
1Кравченко Юрій"Факел" (Прилуки)6
2Коровай Дмитро"Агроколедж"5
3Панченко Антон"Агроколедж"4
4Шихайлов Антон"Факел" (Прилуки)3
5Бойко Максим"Агроколедж"2
5Бугаєнко Олександр"Штурм" (Дмитрівка)2
5Дорошенко Дмитро"Факел" (Прилуки)2
5Зуб Максим"Агроколедж"2
5Каїка Олександр"Факел" (Прилуки)2
5Обідов Максим"Агроколедж"2
5Парубець Тарас"Штурм" (Дмитрівка)2
5Плющ Михайло"Штурм" (Дмитрівка)2
5Побережний РостиславФК "Удай"2
5Приступа Євген"Педколедж"2
5Шуляк Максим"Педколедж"2
5Якименко Руслан"Титан" Івківці2
17Войтенко Максим"Педколедж"1
17Деревянко Денис"Педколедж"1
17Петров ЮрійФК "Удай"1
17Похватов Сергій"Педколедж"1
17Реутов Дмитро"Педколедж"1
17Рибкін Михайло"Факел" (Прилуки)1
17Світловський ФилипФК "Удай"1
17Скрипка Валерій"Титан" Івківці1
17Удовенко Віктор"Агро-Кім"1
17Чарченко Олександр"Факел" (Прилуки)1
17Штипа Ігор"Титан" Івківці1
17Тищенко Олексій"Штурм" (Дмитрівка)1
17Сердюк Володимир"Агроколедж"1
17Шмагіль Назар"Агроколедж"1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *