Турнірна таблиця Регіонального турніру пам’яті В.В.Нестеренка на призи А.К.Мірошниченка та О.Кутового 2019

Вища ліга

МКомандаІВНПМО
1ФК “Прилуки” 550041-1215
2"Зігмар"540125-1812
3УБР Прилуки530225-229
4ФК “Орхідея” 520317-276
5ФК "Титан" Івківці510414-313
6НГВУ Прилуки 500514-260
7"Пожмашина"------

Бомбардири

1 ФК Прилуки Давиденко В’ячеслав 11
2 ФК Прилуки Лень Олег 10
3 Зігмар Лук’янчиков Владислав 8
4 Зігмар Симоненко Євген 6
5 УБР Аратюнян Геннадій 6
6 НГВУ Тютюнник Павло 5
7 ФК Орхідея Поліщук Денис 5
8 ФК Прилуки Лисенко Андрій 5
9 УБР Кот Микола 4
10 УБР Ганеча Станіслав 4
11 УБР Жваненко Юрій 4
12 ФК Прилуки Даценко Дмитро 4
13 ФК Тітан Лисенко Олександр 4
14 Зігмар Дівотченко Станіслав 3
15 ФК Орхідея Бабарика Сергій 3
16 ФК Орхідея Ведмідський Михайло 3
17 ФК Орхідея Єременко Андрій 3
18 ФК Прилуки Бабак Олександр 3
19 ФК Прилуки Ліпньов Роман 3
20 ФК Прилуки Мірошниченко Сергій 3
21 ФК Тітан Куриленко Андрій 3
22 УБР Загребельний Дмитро 3
23 Зігмар Сидорко Михайло 2
24 Зігмар Міненко Сергій 2
25 НГВУ Побот Дмитро 2
26 УБР Матузка Олександр 2
27 ФК Прилуки Педяш Олександр 2
28 Зігмар Самойленко Ігор 1
29 Зігмар Корсун Олександр 1
30 Зігмар Богдан Богдан 1
31 Зігмар Гавура Олександр 1
32 НГВУ Журавльов Олександр 1
33 НГВУ Скорик Євген 1
34 НГВУ Яременко Андрій 1
35 НГВУ Литвяк Олег 1
36 НГВУ Бугаєнко Олександр 1
37 НГВУ Резвін Євген 1
38 НГВУ Конотієнко Сергій 1
39 УБР Тітаренко Дмитро 1
40 УБР Клочко Андрій 1
41 ФК Орхідея Гончаренко Антон 1
42 ФК Орхідея Прудяк Сергій 1
43 ФК Орхідея Левун Ігор 1
44 ФК Тітан Федоренко Олексій 1
45 ФК Тітан Фещенко Ярослав 1
46 ФК Тітан ? 1
47 ФК Тітан ? 1
48 ФК Тітан Сідньов Артем 1
49 ФК Тітан Штипа Максим 1
50 ФК Тітан Якименко Руслан 1

 

Перша ліга

МКомандаІВНПМО
1"Агро-Кім"651042-1116
2"Агроколедж"650134-1615
3"Європа" Прилуки631227-2310
4ДЮСШ631222-2510
5ФК "Аякс"510413-323
6"Ветеран-2"610517-373
7"Педколедж"501416-271

Бомбардири

1 АгроКім Кримський Сергій 12
2 АгроКім Антонов Олександр 11
3 АгроКім Скрипка Валерій 10
4 Агроколедж Панченко Антон 6
5 Європа Петров Юрій 6
6 АгроКім Марунич Петро 5
7 Агроколедж Зуб Максим 5
8 Агроколедж Обідов Максим 5
9 ДЮСШ Лобко Олександр 5
10 ДЮСШ Скудний Кирило 5
11 Європа Бойко Максим 5
12 Педколедж Похватов Сергій 5
13 Агроколедж Петрушенко Максим 4
14 Європа Соколовський Максим 4
15 Агроколедж Самосюк Олег 3
16 Ветеран-2 Бурмака Віталій 3
17 Європа Юшко Олексій 3
18 Європа Сколобивець Владислав 3
19 Педколедж Євтушенко Ігор 3
20 ФК Аякс Кравченко Юрій 3
21 Агроколедж Сердюк Ілля 2
22 Агроколедж Сердюк Володимир 2
23 Ветеран-2 Харченко Олександр 2
24 Ветеран-2 Худін Юрій 2
25 Ветеран-2 Ющенко Сергій 2
26 ДЮСШ Кулик Данило 2
27 ДЮСШ Кирієнко Іван 2
28 Педколедж Бурмака Олег 2
29 Педколедж Похмурко Дмитро 2
30 ФК Аякс Каїка Олександр 2
31 ФК Аякс Галутін Володимир 2
32 ФК Аякс Чарченко Олександр 2
33 ДЮСШ Чишкало Данило 2
34 Ветеран-2 Костриця Олександр 2
35 АгроКім Марущак Богдан 1
36 АгроКім Волик Олександр 1
37 Ветеран-2 Назарина Валерій 1
38 Ветеран-2 Богомолов Олег 1
39 Ветеран-2 Марченко Сергій 1
40 Ветеран-2 ??? 1
41 ДЮСШ Добреля Данило 1
42 Європа Олбинський Денис 1
43 Європа Самарський Назар 1
44 Педколедж Шуляк Максим 1
45 Педколедж Войтенко Максим 1
46 Педколедж Богдан Сергій 1
47 Педколедж Коваленко Сергій 1
48 ФК Аякс Рибкін Михайло 1
49 Європа Желіба Олексій 1
50 АгроКім Омельченко Андрій 1
51 АгроКім Мойсеєнко Олександр 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *