Tag Archives: Турнірна таблиця

Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу 2018 (Перша ліга)

Північна зона:

М КомандаІВНПМО
1СК "Мена" (Мена)1080231-1024
2ФК "Борзна" (Борзна)1060422-2018
3ФК “Короп” (Короп)1060418-1118
4ФК "Авангард" (Мена)1060422-1318
5ФК "Урожай" (Сядрино)1031614-2510
6ФК "Бахмач" (Бахмач)100194-321

Південна зона:

М КомандаІВНПМО
1ФК "Кристал" (Носівка)1070323-1321
2ФК "Прогрес" (Остапівка)1061331-1919
3ФК "ІМК" (Носівка)1051419-1716
4ФК "Курінь" (Курінь)1043317-1315
5ФК "Агротрейдер" (Ічня)1033415-1312
6ФК "Бобровиця" (Бобровиця)1010912-423



Фінальна частина:

М КомандаІВНПМО
1СК "Мена" (Мена)970226-1021
2ФК "Прогрес" (Остапівка)953119-1118
3ФК "Кристал" (Носівка)941417-1613
4ФК “Короп” (Короп)933314-1312
5ФК "Борзна" (Борзна)92166-207
6ФК "ІМК" (Носівка)920713-256

Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу 2018 (Вища ліга)

М КомандаІВНПМО
1ФК "Фортуна" (Комарівка)14120242-836
2ФК “Агродім” (Бахмач)1494128-831
3ФК “Чернігів” (Чернігів)1492343-1829
4ФК “Кудрівка” (Сосниця)1472524-2023
5"ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)1451820-3816
6ФК "Олімп" (Чернігів)1442820-2314
7КФК “Фаворит” (Корюківка)14221015-348
8ФК “Городня” (Городня)14111210-534

Таблиця бомбардирів чемпіонату:

ГравецьКомандаМатчіГолиЗ пенальті
1Грищенко Артем"Фортуна"1113
2Ярешко Владислав"ДЮСФШ-Динамо"129
3Кохановський Анатолій''Чернігів''77
4Делеуров Богдан''Кудрівка''1261
5Кравченко Олександр"Чернігів"105
6Круковець Валентин"Фортуна"115
7Мироненко Дмитро''Чернігів''1451
8Гордієнко Валерій"Чернігів"104
9-10Бабор Олександр"Фортуна"114
9-10Двалі Сосо"Агродім"114
11Губар Олександр''Олімп''941
Валько Євгеній"Фортуна"3
Кугук Сергій''Фаворит''3
Литвин Роман"Фортуна"3
Луценко Олексій''Кудрівка''3
Твердовський Артур"Агродім"3
Падалка Олексій"ДЮСФШ-Динамо"31

Турнірна таблиця чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

М КомандаІВНПМО
1“Манжосівка” (Манжосівка)20182096-1656
2“Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)20170384-1751
3''Удай” (Удайці)20130759-3839
4“Штурм-Прилуки-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)20113663-3536
5ДЮФШ "Європа” (Прилуки)2084851-3928
6“Замістя” (Замістя)20911055-4128
7“Авангард” (Ладан)20621238-5820
8“Кристал” (Линовиця)20451134-7717
9“Єдність” (Боршна-Івківці)20511428-7116
10“Темп” (Богданівка)20511422-7416
11“Охіньки” (Охіньки)20411522-8613

Турнірна таблиця чемпіонату Прилуцького району з футболу 2017

М КомандаІВНПМО
1“Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)20134379-2943
2“Манжосівка” (Манжосівка)20121753-4137
3“Авангард” (Ладан)2096545-3833
4“Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)2094745-3631
5“Внєштранс” (Івківці)2093840-2930
6''Удай” (Удайці)2084861-4828
7“Цукровик” (Линовиця)20911061-5528
8“Замістя” (Замістя)2083936-5027
9“Боршна” (Боршна)20731036-7224
10“Охіньки” (Охіньки)20531233-6418
11“Темп” (Богданівка)20341324-5013

Таблиця бомбардирів сезону 2017:

МГравецьКомандаЗабитоЗ пенальті
1Лук’янчиков В.''Удай''311
2Тавакалян С.''Дівиця''301
3Собех О.''Цукровик''251
4Горбань А.''Дівиця''21
5Симоненко Є.''Удай''181
6Івахненко А.''Манжосівка''15
7-8Гумен Ю.''Дівиця''14
7-8Бабак О.''Манжосівка''14
9Лисенко А.''Манжосівка''131
10Маценко Є.''Замістя''135
11-12Бурлак М."Боршна"11
11-12Дівотченко С.''Удай''11
13-15Даниленко В.''Удай''10
13-15Левченко О.''Цукровик''10
13-15Писанка В.''Дівиця''10
16Худін Ю."Внєштранс"9

Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Перша ліга)

МКомандаІВНПМО
1ФК “Борзна”1081137-825
2ФК “Бобровиця”1071226-2022
3ФК “Бахмач”1070316-1621
4ФК “ІМК” (Носівка)1050531-2415
5ФК “Талалаївка”1010910-443
6ФК “Штурм” (Прилуцький р-н)1010912-403

Таблиця бомбардирів чемпіонату:

ГравецьКомандаЗабито
1Ткаченко О."Бахмач"6
2Чичкан С.''Борзна''5
3Супрун С.''Бобровиця''5
4Рой Я.''Борзна''5

Турнірна таблиця чемпіонату Чернігівської області з футболу 2017 (Вища ліга)

МісцеКлубІВНПЗМПМО
1242112802064
2241923691759
3241914792058
4241365692445
5241158413638
6241068523936
72411310364036
8249312496130
9246315256421
10246216357820
11244416247116
12243417215613
13242418146610

Таблиця бомбардирів чемпіонату:

ГравецьКомандаІгорЗабитоЗ пенальті
1Твердовський Артур''Агродім''21211
2Кострома Ігор''Кудрівка''21212
3Кугук Сергій"Фаворит"19202
4Круковець Валентин''Агродім''22193
5Поліновський Павло''Ніка''2216
6Кохановський Анатолій''Чернігів''1811
7Дедух Руслан"Чернігів"2011
8Мельниченко Павло''Кудрівка''1810
9Поліщук Денис"Прилуки"2010