Юний чемпіон України у Прилуках

10-13 серпня 2017 в м. Нова Каховка відбулась фінальна серія чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 16 років. Після відбіркових змагань, які проходили спочатку в м. Запоріжжя, а потім в м. Кривий Ріг, до фіналу потрапили 24 команди з найпотужніших волейбольних центрів України.
Юний спортсмен, вихованець Прилуцької ДЮСШ Бублик Олексій, разом із своїм напарником Бойко Олександром з м. Нова Каховка, пробився до фінальної серії з високим рейтингом. За 3 дні напружених змагань наш земляк провів 5 ігр без жодної поразки. Але й суперники із Харкова мали такий самий результат. Тому доля чемпіонського звання мала вирішитися в очному двобої. Фінальний поєдинок був не просто напруженим, а дуже захоплюючим і навіть драматичним. Після рахунку 1:1 була вирішальна партія, де кожне очко могло стати золотим. І тут наш вихованець довів істину, що перемагають ті, хто сильніші духом.
В результаті, Олексій Бублик став першим в історії м.Прилук чемпіоном України з пляжного волейболу та виконав норматив кандидата в майстри спорту.
Олексій тренується протягом 7 років в Прилуцькій ДЮСШ у відомого на всю Україну тренера Федоренка Валерія Петровича. Фінансову підтримку та спонсорську допомогу надав меценат Варнавський Сергій Дмитрович.
Вітаємо Олексія Бублика із золотою медаллю, побажаємо йому та всьому Прилуцькому волейболу подальшого розвитку та нових перемог.

С.Д.Варнавський, О.Бублик, В.П.Федоренко

Джерело: сторінка Сергія Варнавського у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *