Відкритий кубок із пляжного волейболу

Існує безліч цікавих видів спорту. Одним із таких є пляжний волейбол – улюблена мільйонами людей спортивна гра. Вона зародилася на відпочинку й стала неймовірно популярною серед молоді. Пляжний волейбол є ідеальною спортивною дисципліною, в якій поєднується не тільки спорт, а й відпочинок, не кажучи вже про командний азарт та ефектні битви на піску.
Уже 3 роки поспіль Прилуцька федерація волейболу проводить Відкритий турнір із пляжного волейболу, що проходить під егідою НОК України в Чернігівській області.
Фінансову підтримку забезпечують шанувальники змагань, постійними спонсорами яких є Галина Мончуляк – Президент Прилуцької федерації волейболу та Дмитро Рожко.
Цього року чергова гра відбулася 22-23 липня на міському пляжі. Участь у турнірі приймали 10 команд з таких міст, як Хмельницький, Ромни, Полтава, Чернігів, Київ, Пирятин, Прилуки та інші. Гра розпочалася з урочистої лінійки, на якій Галина Мончуляк та Дмитро Рожко привітали всіх учасників й побажали чесної боротьби й перемоги найкращим. Для проведення суддівства були запрошені Андрій Філоненко з м. Чернігова та Антон Зельський з м. Києва.

Гра була запеклою, адже кожна команда боролася за здобуття прилуцького кубка. За пляжною системою змагання відбуваються до двох поразок. Гра супроводжувалася приємною музикою та підтримкою вболівальників.
Наприкінці дня за результатами гри судді оголосили переможців таким чином:
І почесне місце здобула команда Чернігів-1 «Вуса», до якої входили Богдан Татаренко та Кирил Клочко;
ІІ місце отримала команда Чернігів-2 «Вуса», у складі якої були Володимир Леоненко та Олександр Клименко;
ІІІ місце посіла команда з Києва «No name», до якої ввійшли Олександр Жучинський та Віталій Кібенко;
IV місце одержала команда з Прилук «Удай», учасниками якої були Ігор Грищенко та Антон Доброжанський.
На жаль, одна з 10 команд так і не змогла прийняти участь у змаганні, тому що один з учасників отримав травму через людську недбалість… Переможців нагородили кубком, медалями, грамотами та грошовими винагородами. Головні спонсори змагань потурбувалися, аби всі волейболісти мали змогу в перервах між грою випити чаю чи кави та поласувати печивом.
Хочемо побажати всім волейболістам, які достойно відстоювали честь свого міста, успіху та високих перемог у подальшому.

За матеріалом Вікторії Киріченко і Ангеліни Валько, “Град Прилуки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *