ВК “ІМК Прилуки” у півфіналі чемпіонату Чернігівської області з волейболу

10 грудня у Прилуках відбулися три матчі чемпіонату Чернігівської області з волейболу. Це були поєдинки останнього четвертого туру групового етапу регіональної ліги у групі “Схід”, в якому за другу путівку від групи до фінальної частини турніру змагалися три команди: “ІМК Прилуки”, “Борзна” та “Ічня”. Нагадаю, що волейбольний клуб “Короп-1” достроково переміг у цій групі і заключний тур пропускав. Всі три команди мали шанси на вихід до півфіналу змагань, але у впертій боротьбі господарі туру “ІМК Прилуки” вийшли переможцями поєдинків із командами Борзни та Ічні з однаковим рахунком 3:0. Тим самим гарантували собі місце у фінальній частині змагань, яка відбудеться 23 грудня 2017 року в місті Короп. Команда “Борзна” у свою чергу перемогла команду “Ічня” з рахунком 3:1 і посіла третє місце у групі “Схід”. Тож за підсумками цього ігрового дня команди розподілилися в своїй групі таким чином:

МКомандаІВППартіїО
1ВК “Короп-1”65115/614
2ВК “ІМК Прилуки”64215/613
3ВК “Борзна”6246/136
4ВК “Ічня”6154/153

А зараз пропоную ознайомитися із думкою капітана “ІМК Прилуки”, який оцінить виступ нашої команди у домашньому турі, в цілому у групі і поділиться очікуваннями від фінальної частини змагань, тож слово Ігорю Грищенку:
– Домашній тур 10 грудня пройшов у хорошій атмосфері за підтримки дирекції ДЮСШ, зокрема вдячні Маценку Сергію Володимировичу за надання спортивного залу та відділу спорту Прилуцької міської ради в особі Мосціпана Руслана Борисовича за організацію туру. Наша команда “ІМК Прилуки” – справжня збірна міста, так як найкращі і найдосвідченіші її гравці навчаються, грають та живуть вже за межами рідного міста. А тому коли наша команда збирається у повному складі, тоді вона стає дійсно сильним суперником для любої команди області, що і сталося на домашньому турі у Прилуках, де ми зібравши основних, досвідчених і висококласних гравців перемогли обох суперників з рахунком 3:0. Для порівняння – в попередньому році нам не вдавалося усіх зібрати в збірну і ми жодного разу не перемагали команду Борзни у протистоянні за вихід до фінальної частини змагань. Взагалі про чемпіонат можу сказати тільки приємні слова, так як це все проводиться для популяризації волейболу, адже побувати зі спортивною метою в різних куточках нашої області дуже цікаво і корисно. Саме під час таких поїздок і спостерігаєш яким спортивним життям живе той чи інший регіон, які є спортзали, яке відношення до волейболу в регіоні. Стосовно ж майбутнього суперника по півфіналу, то він нам добре знайомий, так як минулого року був у нашій групі і ми в нього тоді виграли. Тож і на нього, і на інших можливих суперників по фінальній частині будемо налаштовуватися максимально серйозно і відповідально, жодного розслаблення з боку наших гравців навіть не допускаю, перевагу потрібно здобувати у грі безпосередньо на майданчику. Принагідно хочу відмітити, що команда приймає участь у чемпіонаті області за підтримки групи компаній “ІМК”, за що його керівництву в особі генерального директора Алекса Ліссітси наша велика вдячність, а також зазначу, що все це робиться для розвитку волейболу в місті Прилуки.

ВК “ІМК Прилуки”. Фото із фейсбук-сторінки “Сектор по фізичній культурі та спорту м.Прилуки”

Уточню, що у фінальну частину змагань з групи “Північ” вийшли команди “Короп-2” та “Новгород-Сіверський”.
Отже, фінальна частина змагань відбудеться 23 грудня 2017 року у місті Короп. Розпочнеться день півфінальними матчами:
11:00    ВК “Короп-2” – ВК “ІМК Прилуки”
12:00    ВК “Короп-1” – ВК “Новгород-Сіверський”
Далі глядачів очікує матч за 3 місце, а потім і фінальна гра чемпіонату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *