ВК “ІМК Прилуки” виходить у другий тур фінальної частини змагань

10.02.2018 року у Чернігові стартував чемпіонат Чернігівської області серед чоловічих команд Вищої ліги, а також і в інших лігах, розподілених за результатами першого етапу у 2017 році. До Вищої ліги чемпіонату області увійшли наступні команди: “ІМК Прилуки”, “Короп-2”, “Новгород-Сіверський”, “Сосниця”, “Борзна” та чотири чернігівські команди: “Ветеран”, “Авангард”, “Чернігівспорт”, “Академія”.
В цьому році команди за результатами жеребкування поділені на 3 групи. Після ігор у групах команда, яка зайняла третє місце, вибуває, а до двох команд приєднується третя, що була однією з переможців в іншій групі. Уже в другому турі, зігравши між собою, дві команди-переможці виходять до півфіналу змагань, де згідно підсумкового місця у групі (1-го або 2-го) грають “навхрест” з командами-переможцями іншої групи (1-е місце однієї групи проти 2-го місця іншої групи). Потім команди-переможці грають у фіналі за 1-2 місце, а невдахи півфіналу грають за 3-4 місця.
Тож команда волейбольного клубу “ІМК Прилуки” у 1-му турі обласних змагань Вищої ліги грала у Чернігові з місцевими командами “Академія” та “Ветеран”. Підсумок цих матчів – дві перемоги прилучан у чернігівських команд з однаковим рахунком 3:1.

ВК “ІМК Прилуки”

Наступний тур планується на 24 березня також у м.Чернігів, де наші земляки знову зіграють із чернігівськими командами “Чернігівспорт” та “Академія”. Результати другого будуть відображені на сайті.

До вашої уваги відео з матчу волейбольного клубу “ІМК Прилуки” проти ВК “Академія”.
ВК “ІМК Прилуки” – ВК “Академія” (Чернігів)  3:1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *